Hatósági ügyintéző/ellenőr

Az állami és önkormányzati szervek elektronikus információbiztonságának felügyeletéért felelős Nemzeti Elektronikus Információbiztonsági Hatóság országos hatáskörrel végzi a hatáskörébe tartozó jogalanyok elektronikus információs rendszereinek nyilvántartását és ellenőrzését.

Feladatok:
  • hatósági iratok elkészítése, döntés-előkészítés
  • hatósági eljárások lefolytatása
  • hatósági tevékenységek során beszerzett, tapasztalt releváns információk megosztása
  • jogszabályi környezet folyamatos figyelemmel kísérése, jogszabály módosító tervezetek előkészítése
  • hazai szakmai fórumokon való részvétel
  • regisztrálási folyamatok végrehajtása
  • nyilvántartás vezetése, karbantartása
  • jogosultaknak hozzáférés folyamatok biztosítása a nyilvántartás adataihoz
  • kapcsolattartás a nyilvántartásban szereplő szervezetekkel
  • incidensjelentések adatainak feldolgozása
  • ellenőrzések megszervezése
  • ellenőrzéshez szükséges háttérinformációk begyűjtése, feldolgozása
  • adminisztratív, illetve helyszíni elenőrzések lefolytatása
  • hatósági döntésekben foglaltak nyomon követése
Elvárások:
  • magyar állampolgárság
  • cselekvőképesség
  • büntetlen előélet
  • főiskolai/egyetemi végzettség
  • orvosi és pszichológiai alklamassági vizsgálaton való részvétel és alkalmas minősítés
  • nemzetbiztonsági ellenőrzéshez való hozzájárulás
  • csapatmunka, megbízhatóság, terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség, jó kommunikációs készség
Előnyt jelent:
  • CISA, CISSP, CISM végzettség
  • szakmai gyakorlat (hatósági, információbiztonsági, rendvédelmi)
  • elektronikus információbiztonsági vezető képesítés
  • jogosítvány (legalább "B" típusú)
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás, egyéb nyelvtudás
  • jogi, közigazgatási, rendészeti szakvizsga
  • Microsoft Office magas szintű ismerete
Amit kínálunk:
  • hosszú távú munkalehetőség Magyarország kibervédelmét ellátó szervezeténél
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • szakirányú továbbképzéseken való részvétel
  • teljes munkaidő
  • budapesti munkavégzés
Szektor:
  • IT Üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság
Kulcsszavak:
hatóság, felügyelet, ellenőrzés, nyilvántartás, információbiztonság

Jelentkezés önéletrajzzal a hr [at] govcert [dot] hu e-mail címen.