Informatikai biztonsági szakértő

A magyar kibertér biztonságáért felelős GovCERT Hungary (Kormányzati Eseménykezelő Központ) kizárólagosan felelős egyes állami szervek kiemelt jelentőségű rendszerei sérülékenységvizsgálatainak végrehajtásáért. A biztonsági tesztelő munkatársak feladata a külső, belső, webes és vezeték nélküli sérülékenység-vizsgálatok megtervezése, lefolytatása és dokumentálása.

Feladatok:
  • sérülékenységvizsgálatok tervezése, lefolytatása, dokumentálása, riportok készítése
  • védelmi intézkedési javaslatok kidolgozása, megvalósításuk támogatása
  • védelmi infrastruktúrák fejlesztéséhez szakmai támogatás biztosítása
Elvárások:
  • sérülékenységvizsálati eszközök alkalmazási szintű ismerete
  • IT és hálózati ismeretek (operációs rendszerek, hálózati kommunikáció, stb.)
  • haladó szintű angol szövegértés, informatikai biztonsági szaknyelv ismerete
Előnyt jelent:
  • sérülékenységvizsgálati projektekben szerzett tapasztalat
  • releváns sérülékenységvizsgálati képesítés (CEH, ECSA, OSCP, stb.)
  • sérülékenységvizsgálati módszertanok ismerete
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség Magyarország kibervédelmét ellátó szervezetnél
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • szakirányú nemzetközi továbbképzéseken, gyakorlatokon való részvétel
Szektor:
  • IT Üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság
  • Teljes munkaidő
  • Budapest
Kulcsszavak:
sérülékenységvizsgálat

Jelentkezés önéletrajzzal a hr [at] govcert [dot] hu e-mail címen.